BD - BEAUTIFUL DAYS 

Vlasové oleje

Svůdné vlasy - Přírodní vlasové sérum

Přírodní vlasové sérum

Svůdné vlasy je směs vybraných kvalitních vlasových olejů, které mají vyživující a hojivé účinky nejenom na vlasy ale i na vlasovou pokožku. Upravuje strukturu vlasů a regeneruje. Toto vlasové sérum je hydratační a zvlhčující. Dodává vlasům pružnost a lesk. Chrání vlasy před roztřepením a krepatěním. Je také vhodné na podrážděnou vlasovou pokožku a pomáhá při odstraňování lupů.


Použití

Vetřete před mytím do navlhčených konečků vlasů, nechte působit 30 minut a poté vlasy umyjte šamponem. U zvláště suchých vlasů můžete sérum vetřít do konečků a už neoplachovat.

Zábal na vlasy: Vlasové sérum vetřete do navlhčených vlasů a nechte působit cca 1 hodinu. Poté vlasy umyjte přírodním vlasovým šamponem.

Tip: Při podrážděné vlasové pokožce vetřete vlasové sérum i do pokožky vlasů a nechte působit 15 minut. Poté vlasy umyjte přírodním šamponem nebo Marockým jílem.


Složení:

BIO Arganový olej lisovaný za studena (Argania spinosa kernel oil)

100% Přírodní kokosový olej (Cocos nucifera kernel oil)

BIO Esenciální olej Limetka (Citrus aurantifolia oil)


Vlasový olej na míru

Připravili jsme nabídku pro kreativní zákazníky, kteří si chtějí vyrobit svůj vlastní vlasový olej. Vyrobte si vlastní vlasový olej k podpoře růstu vlasů, proti padání vlasů nebo na pomoc při odstranění lupů. Níže uvádíme několik tipů na výrobu vlasových olejů.

olej na vlasy

Jako základ pro výrobu vlasového oleje jsme zvolili BIO arganový olej, který je možné si zakoupit v našem e-shopu ve 30 ml balení. A tomuto balení je přizpůsobena i navrhovaná receptura.

BIO Arganový olej je regenerující, pečující, chrání vlasy před škodlivými vlivy, zlepšuje strukturu vlasů a dodává jim lesk.

Základní tip na vlasový olej: Do 30 ml BIO Arganového oleje nakapejte kapátkem 11 kapek BIO esenciálního oleje dle níže uvedeného výběru, protřepte a nechte 2 - 3 dny odležet.

Padání vlasů- šalvěj, cedr
Podpora růstu vlasů  - ylang-ylang, jalovec
Proti lupům- levandule, jalovec, cedr, geranium
Lámání vlasů- santalové dřevo, ylang-ylang

Plody jalovce Ylang-ylang Geranium

Použití:

Vlasový olej vetřete do navlhčených vlasů a vlasové pokožky, nechte působit 30 - 40 minut a poté vlasy umyjte přírodním vlasovým šamponem nebo Marockým jílem, do kterého rovněž můžete přidat 4 kapky vybraného esenciálního oleje. Vlasový olej můžete použít i u suchých vlasů při každodenní péči o vlasy. Naneste pár kapek vlasového oleje do dlaní a vetřete do vlasů. Vlasy už neoplachujeme.