BD - BEAUTIFUL DAYS 

Výživné tělové oleje

Lotosová energie - BIO výživný tělový olej

BIO Výživný tělový olej

Lotosová energie je velice příjemný tělový olej, který se dobře vstřebává, je jemný a vyživuje pokožku. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, hydratuje a regeneruje pokožku. Jeho vůně uklidňuje a harmonizuje.

Lotos a jeho energie

Lotosový květ je symbolem hinduismu a budhismu. Svojí vůní navozuje lásku a harmonii a je uctíván pro svoji čistotu. Lotosový květ vyrůstá ve stojatých a pomalu tekoucích vodách v tropech a subtropech. Nedá se ušpinit žádnými nečistotami. Na povrchu okvětních lístků jsou drobné krystalky, které napomáhají stékání tekutých látek z květů. Tím jeho květy zůstávají čisté a nedotčené. Účinky lotosu jsou zmiňovány už ve starých hinduistických vědách a používal se také ve starém Egyptě.

S lotosem jsou spojovány nejlepší vlastnosti člověka. Meditace v poloze lotosového květu má rovněž svůj význam od nepaměti. V této pozici má být člověk propojen s touto rostlinou, zažít pocit štěstí, lásky a uvolnění a tím se stát sám sebou.

Meditace v lotosu a její účinky

Tip na erotizující a harmonizující jemný tělový peeling: dvě až tři polévkové lžíce Arganové pleťové masky smíchejte s vodou do kašovité konzistence a přidejte jednu polévkovou lžíci BIO tělového oleje "Lotosová energie". Nechte 5 minut odležet a poté naneste na nahřátou pokožku a jemně masírujte. Po takto provedeném peelingu už nepoužíváme mýdlo ani ošetřující tělový krém nebo olej.

Složení:

BIO Hroznový olej lisovaný za studena (Vitis vinifera seed oil) - zanechává pocit jemnosti a snadno se vstřebává, zadržuje v pleti vlhkost a tím pomáhá předcházet předčasnému stárnutí, obsahuje vitamín E, je vhodný také na léčbu akné. Hodí se na všechny druhy pleti, zvláště na mastnou.

BIO Arganový olej lisovaný za studena (Argania spinosa kernel oil) - zpomaluje stárnutí buněk díky svým antioxidačním účinkům a vysokému obsahu vitamínu E a Omega mastných kyselin.

BIO Mandlový olejlisovaný za studena (Prunus amygdalus dulcis oil) - obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a E, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, minerály vápník, hořčík, draslík. Uklidňuje pokožku, je vhodný při péči o dětskou pokožku a pro exematickou pokožku.

Esenciální terapeutický olej Lotos bílý (Nelumbo nucifera flower oil) - svými aromaterapeutickými účinky uklidňuje a harmonizuje, pomáhá při chronické únavě, čistí plíce. Tento olej se vyrábí z okvětních lístků květů bílého lotosu. Tyto květy se sbírají divoce rostoucí v oblasti Tamil Nadu v Indii.

Esenciální terapeutický olej Santalové dřevo (Santalum album oil) - uklidňuje, rozjasňuje náladu, je erotizující. Pro svoje magické účinky se používá v hinduistických a budhistických chrámech do vonných lampiček. Je antibakteriální a protizánětlivý.

Použití

výživný tělový olej. Po osprchování nebo po koupeli jemně vmasírujte do mírně vlhké pokožky.


Levandulová relaxace - BIO výživný tělový olej

BIO Výživný tělový olej

Levandulová relaxace je pečlivě vybraná směs BIO olejů lisovaných za studena.

Levandulová relaxace je určena k výživě, regeneraci a hydrataci pokožky. Obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty. Esence z levandule jí dodává krásnou vůni s relaxačními účinky a využívá všech jejich vlastností jako je zklidnění zánětu kůže a podpora hojení ran. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště se hodí pro suchou, citlivou a exematickou pokožku.

Levandule lékařská

Tip - zábal na vysušené vlasy: vetřete důkladně do konečků vlasů "Levandulovou relaxaci", nechte 1 - 2 hodiny působit a poté umyjte. U hodně suchých vlasů můžete vetřít malé množství do konečků i po umytí a už neoplachovat.

Tip na uvolňující a relaxační koupel: do jedné polévkové lžíce "Levandulové relaxace" přidáme 10 kapek esenciálního oleje jalovec nebo máta.

Složení:

BIO Arganový olej lisovaný za studena (Argania spinosa kernel oil) - zpomaluje stárnutí buněk díky svým antioxidačním účinkům a vysokému obsahu vitamínu E a Omega mastných kyselin.

BIO Jojobový olej (Simmondsia chinensis seed oil) - regeneruje pokožku, udržuje její vlhkost, je protizánětlivý. Obsahuje mnoho mastných kyselin a rovněž vitamín E. Má přírodní ochranný faktor 3 - 4 proti UV záření. Je vhodný na akné, lupénku, exémy a těhotenské strie.

BIO Mandlový olej lisovaný za studena (Prunus amygdalus dulcis oil) - obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a E, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, minerály vápník, hořčík, draslík. Uklidňuje pokožku, je vhodný při péči o dětskou pokožku a pro exematickou pokožku.

BIO Esenciální terapeutický olej Levandule (Lavandula angustifolia) - tento esenciální olej uvádí do rovnováhy nervové i emoční funkce, je silně protizánětlivý, podporuje regeneraci a uklidňuje.

Použití

- výživný tělový olej, vhodný i po opalování. Po osprchování nebo po koupeli vmasírujte do mírně vlhké pokožky.

BIO Mandlový olej

BIO Výživný olej

BIO Mandlový olej se získává lisováním za studena. Je čistý, není rafinovaný, a tím si zachovává veškeré prospěšné látky. Jedná se o výživný tělový olej, který obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a E a minerály vápník, hořčík a draslík. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny. Svým složením se hodí k péči o pleť celého těla, k péči o dětskou pokožku a doporučuje se zejména pro citlivou, suchou a exematickou pokožku.

Tip - masážní olej na podporu proudění lymfy: do 50 ml mandlového oleje nakapeme 10 kapek BIO esenciálního oleje pomeranč a masírujeme pokožku.

Mandle na stromě Mandle ve skořápce

Tip - masážní olej na celulitidu a detoxikaci těla: do 50 ml mandlového oleje nakapeme 10 kapek BIO esenciálního oleje grapefruit a masírujeme.

Použití:

Mandlový olej je vhodný jako základový olej pro přípravu aromaterapeutických masážních olejů, ale výborně se hodí i k maceraci bylinek.