BD - BEAUTIFUL DAYS 

Meditační oleje

Výrobce BD-Beautifuldays

Éterické oleje působí prostřednictvím dýchacích orgánů na celé lidské tělo velmi silně. Přes naše čichové pole v horní oblasti dutiny nosní se vonné látky dostávají přímo do mozku a jejich vliv na náš limbický systém (oblasti pocitů) a na hypotalamus je okamžitý. Tímto drážděním jsou bezprostředně ovlivněny duševní stavy.

Meditační esenciální oleje

Esenciální meditační olej - Harmonie těla

Esenciální olej Harmonie těla - meditační olej

Tato meditační směs je určena k uklidnění, koncentraci a k navození celkové harmonie těla a mysli. Pomůže Vám vnímat vnitřní klid a bude Vaším společníkem na cestě nekonečného putování, naplnění a poznání.

Složení: BIO Esenciální olej Borovice (Pinus sylvestris), Amber

Amber je prastará fosilizovaná rostlinná pryskyřice, která pochází z jehličnanů. Už od doby Starověkého Řecka se používá v lidovém léčitelství, při náboženských obřadech a při meditaci v posvátných chrámech.

Esenciální meditační olej - Smyslná energie

Esenciální olej Smyslná energie - meditační olej

BIO Meditační směs olejů Smyslná energie je vhodná k dechovým cvičením na pročištění celého těla, mysli a srdce. Proudí uvnitř Vás a projasňuje celou Vaši bytost.

Složení: 100% Přírodní esenciální olej Cistus ladanový (Cistus ladaniferus) a BIO Esenciální olej Cedr (Cedrus atlantica)

Esenciální meditační olej - Uvolnění mysli

Esenciální olej Uvolnění mysli - meditační olej

Tento meditační olej vám pomůže utišit a zklidnit Vaši mysl a oprostit se od všech myšlenek, aby mohlo být využito Vaše plné vědomí a zažili jste krásu tiché mysli.

Složení: 100% Přírodní esenciální olej Santalové dřevo (Santalum album) a BIO Esenciální olej Bergamot (Citrus aurantium bergamia)