BD - BEAUTIFUL DAYS 

Exotické 100% přírodní esenciální oleje

Výrobce BD-Beautifuldays

Tyto esenciální oleje pocházejí většinou z asijských tropických oblastí. Vybíráme oleje v nejvyšší terapeutické kvalitě. Oleje se vyrábí z přírodních surovin, které pochází z volného přírodního sběru nebo z kontrolované certifikované produkce. Výrobky jsou tedy čistě přírodní a neobsahují žádné chemické přísady. Jsou vysoce koncentrované a proto je nikdy nepoužívejte v nezředěném stavu.

Sada BIO Esenciálních olejů

100% Přírodní esenciální olej Jasmín (Jasminum Sambac)

Esenciální olej Jasmín

Navozuje dobrou náladu, zahání úzkost, má afrodisiakální účinky (proslavený lék proti frigiditě), je protizánětlivý, antiseptický, ničí choroboplodné zárodky, reguluje hormony a uvolňuje menstruační křeče.

Použití v kosmetice: vhodný na akné a ekzémy, zklidňuje zanícenou a podrážděnou pokožku, vhodný na všechny typy pleti.

Na bolesti při menstruaci: 2 - 3 kapky Esenciálního oleje Jasmín rozmíchejte v jedné polévkové lžíci základního oleje. Směsí potírejte bolestivé místo.

BIO Esenciální olej Geranium (Pelargonium graveolens)

BIO Esenciální olej Geranium

Harmonizuje a dodává odvahu, vhodný při větší stresové zátěži, antiseptický, působí proti plísním, posiluje tkáně, vhodný na klimakterické potíže.

Použití v kosmetice: brání zánětům, vypíná pokožku, vhodný při popraskaných žilkách, exémech, při regeneraci pokožky, podporuje tok lymfy, vhodný na celulitidu, pomáhá také odstranit lupy ve vlasové pokožce. Protože geranium uklidňuje i osvěžuje, používá se při terapeutických masážích.

Tip - Vlasový olej proti lupům: Do 30 ml BIO Arganového oleje nakapejte kapátkem 11 kapek BIO esenciálního oleje Geranium, protřepte a nechte 2 - 3 dny odležet.

100% Přírodní esenciální olej Lotos bílý (Nelumbo nucifera)

Lotosový květ - Lotos bílý

Svými aromaterapeutickými účinky uklidňuje a harmonizuje, pomáhá při chronické únavě, čistí plíce. Tento olej se vyrábí z okvětních lístků květů bílého lotosu. Tyto květy se sbírají divoce rostoucí v oblasti Tamil Nadu v Indii.

100% Přírodní esenciální olej Lotos modrý (Nymphala caerules)

Lotosový květ - Lotos modrý

Získal velkou popularitu ve starém Egyptě pro svoje údajné opojné účinky a také jako afrodisiakum.

100% Přírodní esenciální olej Lotos růžový (Nelumbo nucifera)

Lotosový květ - Lotos růžový

Je velice ceněn pro své spirituální i fyzikální účinky. Používá se často v aromaterapii, do masážních prostředků, v tělové, vlasové kosmetice, do koupelových směsí atd.

100% Přírodní esenciální olej Mimóza (Mimosa tenuiflora)

Esenciální olej Mimóza

Optimistická, antiseptická, protizánětlivá. Čistí kev, vhodná při poruchách spánku.

Použití v kosmetice: udržuje vlhkost v pokožce, je vhodná na suchou pokožku.

100% Přírodní esenciální olej Neroli (Citrus aurantium)

BIO Esenciální olej Neroli

Afrodisiakum, posiluje auru, uklidňuje, má antimikrobiální vlastnosti, ničí bakterie, regeneruje buňky, uvolňuje křeče pomáhá při menstruačních potížích a PMS.

Použití v kosmetice: díky svým antimikrobiálním vlastnostem je vhodný a prospěšný v péči o pokožku.

Uklidňující koupel ke zmírnění PMS: do jedné polévkové lžíce nosného oleje (olivový, mandlový, kokosový, meruňkový) přidejte 8 - 10 kapek esenciálního oleje Neroli. Zamíchejte a přidejte do koupele.

100% Přírodní esenciální olej Santalové dřevo (Santalum album)

BIO Esenciální olej Santalové dřevo

Uklidňuje, erotizuje, povzbuzuje fantazii, je antiseptický, desinfekční, ničí bakterie, je protizánětlivý, usnadňuje vykašlávání, vhodný na kožní obtíže.

Použití v kosmetice: vhodný na akné a suchou pokožku.

Masážní olej k regeneraci vysušené pokožky: na 50 ml základového oleje (mandlový, jojobový) přidáme 15 kapek Esenciálního oleje Santalové dřevo a necháme 2 - 3 dny odležet.

BIO Esenciální olej Vanilka (Vanilla planifolia)

BIO Esenciální olej Vanilka

Uklidňuje a harmonizuje.

100% Přírodní esenciální olej Ylang-Ylang (Cananga odorata)

100% Esenciální olej Ylang-Ylang

Afrodiziakum, mírní deprese, uklidňuje nervy, je protizánětlivý, pomáhá při nespavosti.

Použití v kosmetice: akné, podpora růstu vlasů. Pro podporu růstu vlasů můžete přidat 4 kapky esenciálního oleje Ylang-ylang do směsi Marockého jílu na mytí vlasů.

Protistresová masáž: na 50 ml základového oleje (mandlový, jojobový) přidáme 15 kapek Esenciálního oleje Ylang-ylang a necháme 2 - 3 dny odležet.

BIO Esenciální olej Heřmánek římský (Anthemis nobilis)

Heřmánek římský

Antiseptický, uklidňující, vhodný při hyperaktivitě, při stresu a špatném spaní. Ničí plísně, vhodný na sennou rýmu a kašel, bolesti hlavy, záněty dutin a revmatismus.

Použití v kosmetice: akné, exematická zánětlivá pokožka, péče o vlasy. Vhodný do aromalampy, do koupele nebo jako masážní olej.

100% Přírodní esenciální olej Růže damašská (Rosa damascena)

Růže damašská

Antiseptická, afrodisiakální, harmonizuje, čistí krev, vhodná při psychickém vyčerpání, při menstruačních potížích, PMS a astmatu.

Použití v kosmetice: čistí pleť, pomáhá vypínat vrásky, vhodná na exematickou a suchou pokožku.