BD - BEAUTIFUL DAYS 

Aroma difuzéry

BD Aroma difuzér


Aromalampa Aroma difuzér Pro relaxaci Pro aromaterapii Pro příjemnou atmosféru


Ultrazvukový aroma difuzér - Aromalampa - slouží k rozprašování éterických olejů do ovzduší. Éterické oleje působí prostřednictvím dýchacích orgánů na celé lidské tělo velmi silně. Přes naše čichové pole v horní oblasti dutiny nosní se vonné látky dostávají přímo do mozku a jejich vliv na náš limbický systém (oblasti pocitů) a na hypotalamus je okamžitý. Tímto drážděním jsou bezprostředně ovlivněny duševní stavy, takže účinky nastupují okamžitě.


Relax

Použití

Jaké funkce nabízí tento aromadifuzér:
 
- rozptyluje do ovzduší esenciální oleje
- zvlhčuje vzduch vytvářením páry
- navozuje relaxační atmosféru - mění barvu osvětlení
- vhodná pro meditaci nebo ke cvičení jógy

Aromalampy kde k zahřátí vody je použita svíčka, by měly být používány s dostatečným množstvím vody, aby se éterické oleje nezahřály na více než 40 stupňů. Při vysoké teplotě se totiž účinek esenciálních olejů ztrácí.

Aroma difuzér, který zde nabízíme, využívá ultrazvukové technologie a rozprašuje vodu s obsahem esenciálních olejů za studena, takže jejich účinek zůstává zachován. Navíc zde není potřeba řešit problém s otevřeným ohněm. Aroma difuzér se po spotřebování vody nebo v případě převrhnutí automaticky vypne. Jeho použití je tedy možné i v naší nepřítomnosti anebo v prostředí, kde se pohybují děti.

Objem nádržky je 150 ml, přibližná doba provozu na jednu nádržku je 3 hodiny.BD difuzér můžete pořídit v našem e-shopu.